סוגי הטיפולים
בקליניקה

הטיפול בקליניקה הוא אישי, אחד על אחד, בחדר סגור, על מנת לתת את מלוא תשומת הלב למטופל.
כל המטפלים בקליניקה הינם מטפלים מומחים ובעלי ניסיון רב בתחומם.

הקליקו על הטיפול שברצונכם לקרוא עליו

הטיפול הוא באדם, לא רק בשריר, באיבר או במפרק כישויות נפרדות. מטפלים בגוף כולו. המטרה היא ליצור טיפול מותאם אישית למטופל שיאפשר לגוף לממש את הפוטנציאל שלו תוך קבלת גבולותיו.

רוב האנשים יסבלו בחייהם מבעיות גב, צוואר, ברכיים, או מכאבים אורתופדיים אחרים, לרוב בבעיות שלא התחילו כטראומה (שבר, מכה נפילה) מקום הכאב יהיה רק הסימפטום ולא מקור הבעיה.

כל ספורטאי, מקצוען וחובבן יחווה פציעת ספורט קלה או מורכבת במהלך חייו. פציעת ספורט עלולה לגרום לירידה ניכרת בביצועים בספורט וליצור שרשרת של פציעות נוספות.

בכל ניתוח (ניתוח פתוח או ניתוח לפרוסקופיה-זעיר פולשני) נוצרת פגיעה מסיבית ברקמת החיבור (פאשיה / פאסיה) ולפיכך לאחר ניתוח מלבד הצלקת החיצונית נוצרות גם הידבקויות פנימיות.

סובלים מעצירויות? ריפלוקס? דלקות חוזרות בדרכי השתן? בחלק מהמקרים ניתן לפתור בעיות אלה על ידי טיפול מנואלי ב Fascial Manipulation.

טיפולי פיזיותרפיה
השנים הראשונות לחיים מהוות בסיס לתפקוד הגוף הבוגר. ישנם מגוון של מצבים המצריכים הערכה וטיפול מקצועי על מנת לייצר בסיס אופטימלי להתפתחות תקינה, שתאפשר לילד לנצל את מירב הפוטנציאל הגלום בגופו.

כל אישה רביעית סובלת מסימפטומים ברצפת האגן (דליפת שתן, כאבים ביחסי מין ועוד). לרוב ניתן לפתור בעיות אלה במספר טיפולים בודדים ולהחזיר לך את איכות חייך.

בלס פאלסי (פציאליס) קורה כשעצב הפנים נפגע על ידי לחץ או נפיחות ולא מתפקד כראוי.  בפנים שלנו יש עצב פנים בכל צד השולט על כל הבעות הפנים באותו צד בו הוא נמצא. לכן בפגיעה בעצב הפנים נראה חולשה או חוסר תנועה של שרירי הבעת הפנים בצד אחד בלבד.

מטופלים ממליצים

אני ממליץ בחום על הטיפול אצל נטלי ברטלר, שנעשה תמיד מכל הלב, ברגישות ובאכפתיות. וכמובן ממש ממש עוזר ומקל על מתח וכאב. תודה לך נטלי
אהוד בנאי
לכל מי ששוקל אם ללכת לטיפול אצל נטלי (הידועה בקרב חברי בשם: "הקוסמת") – אני ממליצה לרוץ אליה :). במשך 30 שנים (מגיל 15) סבלתי מכאבים בברך שמאל, כתוצאה מפציעה בבלט. הכאבים (שהיו כרוניים) מנעו ממני לעשות הרבה מאוד דברים, בין השאר, לרוץ, לעלות במדרגות ועוד. התייאשתי מניסיונות שונים לטפל בבעיה וחשבתי שאצטרך להמשיך לחיות עם הכאב ובעיקר להימנע מדברים שאני מאוד אוהבת. כשהגעתי לנטלי בתוך 4 טיפולים היא העבירה לי את הכאב. חצי שנה אחרי שהגעתי אליה - אני רצה בקביעות במשך שעה פעמיים בשבוע וגם חזרתי לרקוד (וכמובן לעלות מדרגות). אחרי ההצלחה איתי שלחתי אליה את כל בני משפחתי – אלו שיש להם בעיות ואלו שעוד לא – למניעה. הילדים שלי היו אצלה כדי שיגדלו בלי לסבול מבעיות שונות בגוף. המלצתי עליה לכל חברי ובכלל לכל מי שאני מכירה. היא מקצועית בצורה בלתי רגילה וגם מקסימה. בקיצור לפני שאתם מתייאשים מלטפל בגוף שלכם – תגיעו אל נטלי.
דורית קרת
״כל אחד יודע שלא רק מכוניות נזקקות מעת לעת לתחזוקה. גם אנחנו חייבים בטיפול 10.000. לפחות זו הייתה תחושתי כאשר התפעלתי מהעובדה שהמתעמלת לינוי אשרם הגיעה לטוקיו במצב גופני מעולה, שסייע לה לזכות במדליית הזהב האולימפית. בדקתי מי הצוות שהיה לצידה, וכך, למזלי הטוב, הגעתי לנטלי ברטלר. היא הפיזיותרפיסטית האישית של לינוי. החלטתי שמה שטוב לאלופה אולימפית, טוב גם עבורי. נתתי בה אמון מלא ולאחר כל טיפול יצאתי ממנו רגוע, נינוח, ובעיקר בתחושה שמלאי האנרגיות שלי התמלא כאילו באורח פלא. אני מאושר שנטלי הפכה גם לפיזיותרפיסטית שלי. כל הכבוד לך. וגם אם לא הכרתיך לפני שנים, מתברר שלעולם לא מאוחר. אין כמוך. יבורכו ידייך.״
דני דבורין