הקליניקה

הקליניקה היא קליניקת בוטיק לפיזיותרפיה אשר חרטה על דגלה שילוב של מקצועיות עם יחס חם ואישי.

הקליניקה הוקמה מתוך אמונה וחזון להעניק טיפול מקיף, הרואה את האדם כסך חלקיו ולא כמפרקים בודדים. אנו מאמינים שצריך לראות את גוף האדם ואת הקשר בין השרירים, השלד, האיברים הפנימיים והנפש, ובהתאם להעניק טיפול המתייחס לרבדים השונים והקשר בניהם.

הקליניקה שלנו משמרת סטנדרט יוקרתי המגיע לידי ביטוי בכל רבדיה, החל מהטיפול המקצועי המסור ועד לעיצוב החלל, השירותיות והשמירה על הסדר והפרטיות.

הקליניקה מנוהלת על ידי נטלי ברטלר, פיזיותרפיסטית ומרצה בינלאומית בכירה של שיטת הטיפול פשייאל מניפולישיין (Fascial Manipulation). מנחת סדנאות והרצאות בכל העולם. בעלת הסמכות רבות ומגוונות לטיפול בפציעות ומקרים של אוכלוסיות שונות. הפיזיותרפיסטית האישית של האלופה האולימפית לינוי אשרם.

הצוות שלנו

כל המטפלות בקליניקה הינן מטפלות מומחיות ובעלות ניסיון רב בתחומן. הטיפול בקליניקה הוא אישי, בארבע עיניים בחדר סגור על מנת לתת את מלוא תשומת הלב למטופל. הטיפול מתחיל באבחון מקיף, על כל ההיסטוריה הרפואית של המטופל מרגע היוולדו ועד לבעיה הנוכחית, על מנת להבין בדיוק את הסימפטומים של הבעיה אך גם את המקור. בהתאם לתחקור ולאבחון מתבצע טיפול מנואלי (במגע) וכל דבר נוסף לו המטופל זקוק (תרגילים, הדרכה, חבישה ועוד).  הטיפול הראשון מכיל אבחון וטיפול ונמשך כ 50 דקות, כל טיפול הבא נמשך כ 40-45 דקות.

סוגי הטיפולים בקליניקה

הקליקו על הטיפול שברצונכם לקרוא עליו

בעיות באיברים פנימיים

סובלים מעצירויות? ריפלוקס? דלקות חוזרות בדרכי השתן? בחלק מהמקרים ניתן לפתור בעיות אלה על ידי טיפול מנואלי ב Fascial Manipulation.

טיפולי פיזיותרפיה לתינוקות ולילדים

השנים הראשונות לחיים מהוות בסיס לתפקוד הגוף הבוגר. ישנם מגוון של מצבים המצריכים הערכה וטיפול מקצועי על מנת לייצר בסיס אופטימלי להתפתחות תקינה, שתאפשר לילד לנצל את מירב הפוטנציאל הגלום בגופו.

טיפולים לאחר ניתוחים מורכבים

בכל ניתוח (ניתוח פתוח או ניתוח לפרוסקופיה-זעיר פולשני) נוצרת פגיעה מסיבית ברקמת החיבור (פאשיה/ פאסיה) ולפיכך לאחר ניתוח, מלבד הצלקת החיצונית נוצרות גם הידבקויות פנימיות.

פציעות ובעיות אורתופדיות

רוב האנשים יסבלו בחייהם מבעיות גב, צוואר, ברכיים, או מכאבים אורתופדיים אחרים, לרוב בבעיות שלא התחילו כטראומה (שבר, מכה נפילה) מקום הכאב יהיה רק הסימפטום ולא מקור הבעיה.

שיטת הטיפול פאשיאל מניפוליישן (Fascial Manipulation)

הטיפול הוא באדם, לא רק בשריר, באיבר או במפרק כישויות נפרדות. מטפלים בגוף כולו. המטרה היא ליצור טיפול מותאם אישית למטופל שיאפשר לגוף לממש את הפוטנציאל שלו תוך קבלת גבולותיו.

כל ספורטאי, מקצוען וחובבן יחווה פציעת ספורט קלה או מורכבת במהלך חייו. פציעת ספורט עלולה לגרום לירידה ניכרת בביצועים בספורט וליצור שרשרת של פציעות נוספות.

רצפת אגן

כל אישה רביעית סובלת מסימפטומים ברצפת האגן (דליפת שתן, כאבים ביחסי מין ועוד). לרוב במספר טיפולים ניתן לעזור בבעיות אלה ולאפשר לך חזרה לאיכות חיים טובה.

בלס פאלסי (פציאליס / שיתוק של עצב הפנים)

בלס פאלסי (פציאליס) קורה כשעצב הפנים נפגע על ידי לחץ או נפיחות ולא מתפקד כראוי. בפנים שלנו יש עצב פנים בכל צד השולט על כל הבעות הפנים באותו צד בו הוא נמצא. לכן בפגיעה בעצב הפנים נראה חולשה או חוסר תנועה של שרירי הבעת הפנים בצד אחד בלבד.

מטופלים ממליצים

נטלי היא קוסמת. ידע רחב, אישיות כובשת וידיים מזהב. זו לא עוד פיזיותרפיה, זו רפואת הגוף בידיים הכי מקצועיות שיש. זכות גדולה להיות מטופלת במרפאה של נטלי
יהודית אשד
נטלי אהובה כבר 10 שנים את הכתובת שלי לכל מכאוב. גיליתי אותך לאחר התאונה הקשה שהייתה לי, ובמהלך הניתוחים המורכבים שאחריה. את החזרת אותי לחיים של פעילות, ספורט והרבה פחות כאב. המקצועיות, הידע הרב באנטומיה של הגוף, ושיטת העבודה שלך, ביחד עם החיוך והאמפתיה החזירו לי חיים של משמעות ולא רק עיסוק בכאב ובחולי. התמיכה שלך לכל אורך הדרך, האכפתיות, והיסודיות הבלתי מתפשרות, כל אלו עושים אותך לאדם הכל כך חשוב בחיי שאת. תודה רבה ושוב תודה
רעיה מוגרבי
לזו שמכירה את הגוף יותר מרופא, זו שבזכותה דקה לפני הטיפול לא הצלחתי להתרומם מהמיטה ודקה אחרי שיחקתי טניס, לזו שמטפלת בך באמת מאהבת המקצוע והרפואה והרווח הנקי שלה זה האושר והבריאות שלך. לא יודע מה הייתי עושה בלעדייך תודה על מי שאת ומה שאת
עידו חג׳ג׳

מהתקשורת

הפיזיותרפיסטית של אשרם: הזהב מגיע ללינוי

מאחורי ההישג של האלופה האולימפית עומדת גם נטלי ברטלר, מי שליוותה אותה במהלך השנים וטוענת: "הפיזיותרפיסט של רוסיה למד ממני שיטות טיפול"

ראיון ב״העולם הבוקר״

הפיזיותרפיסטית של לינוי וארטיום מגלה את סודות הטיפול בגוף

״יש הרבה רגעי שבירה, אבל החוזקה היא פשוט לקום ולהמשיך״

לינוי אשרם וניקול זליקמן שהגיעו להישגים בלתי נשכחים באולימפיאדה חייבות כנראה גם תודה גדול לפיזיותרפיסטית נטלי ברטלר

רגע של נחת

מזל שנטלי ברטלר, הפיזיותרפיסטית של לינוי אשרם וניקול זליקמן, היא בוגרת שלנו. אחרת לא היינו רואים את הרגע היפה הזה

המטפלת של לינוי אשרם מגלה מה עזר לה בטוקיו

המעטפת הגדולה של המשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 היא חלק בלתי נפרד מסוד הצלחתה. המלווים הצמודים של המדליסטים הטריים לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט מספרים איך הם מחוללים קסמים אולימפיים

האוויה בקליניקה